Tam gdzie chcemy

Moje kreatywne spojrzenie na ten Świat

Home /
Skup złota w Warszawie 

Skup złota w Warszawie 

Pomimo łatwego dostępu do instrumentów majątkowych oferowanych przez instytucje finansowe, nadal wielu z nas preferuje pożyczyć pieniądze w lombardzie. Pożyczki pod zastaw cieszą się ogromną popularnością pomiędzy konsumentów, gdyż nie zmuszają do płacenia odsetek za pożyczone środki finansowe. Jest to więc jedna z najtańszych form pożyczek, która niestety posiada także swoje wady.

Pożyczki pod zastaw lombard Bemowo proponowane są tylko dla osób, które posiadają cenny zastaw. Jako zastaw może posłużyć wasza elektronika, biżuteria lub dzieła sztuki. Wycena przeprowadzona przez pracownika lombardu jest niestety zawsze zaniżona, o czym powinniście pamiętać i zabrać ze sobą dodatkowe przedmioty, aby pozyskać pełną sumę waszej pożyczki. 
Zadaniem pracownika lombardu jest zawsze ocenienie każdego klienta, jako osobę, która może nie spłacić zaciągniętej pożyczki. Wartość zastawu musi zatem zostać zaniżona, by z całą pewnością lombard odzyskał wszystkie pożyczone środki finansowe. Warunki pożyczki pod zastaw są bardzo proste i obowiązują one od wielu lat. Dłużnik kredytu jest zobowiązany do zwrócenia całej sumy w wyznaczonym terminie. Lombard Warszawa najczęściej daje kilka tygodni dla pożyczkobiorców na oddanie pożyczonych środków finansowych. O ile dotrzymacie terminu umowy i oddacie wszystkie pożyczone środki finansowe, to pracownik lombardu odda wszystkie przedmioty, które były w zastawie. W przypadku nie wywiązania się z terminu umowy, wasze cenne przedmioty stają się własnością lombardu i nie będziecie już mogli ich odzyskać. 

Dodatkowe informacje: skup złota warszawa.